top of page

klientu atsauksmes

1600 m2 ēku apkurinām ar komfortu un ietaupām naudu.

Iepriekš A/S Fēnikss piederošo divstāvu ēku, kurā ir gan komerctelpas, gan privātā platība, apkurinājām ar malku. Tas bija sarežģīti, jo divas reizes nedēļā bija jāved malka un jāmaksā kurinātājam. Pirms vairāk kā gada malkas apkures katlu nomainījām pret 200 kilovatu Pell Max granulu katlu. Esam ļoti apmierināti.  Šis apkures katls dod ļoti lielu komfortu, tas darbojas pilnībā automātiski, reizi nedēļā ir jāiztīra pelni, jāpieber granulas un jāuzmet aci temperatūrai. Ietaupām naudu, jo mums nav jāalgo kurinātājs.

Esam apmierināti arī ar servisu, jo uzņēmums Smart Katli, kas pārdeva un uzstādīja apkures katlu, nodrošina arī tā apkalpošanu. Ja rodas kādi jautājumi par apkures katla darbību, uzņēmuma darbinieks visu ļoti saprotami izskaidro.

A/S Fēnikss

Izvēlējos Kolton granulu katlu, jo par to  bija vislabākās atsauksmes.

Līdz šim man nebija pieredzes ar granulu katliem. Tādēļ pirms iegādājos granulu katlu ievācu atsauksmes. Par Kolton apkures katliem bija vislabākās atsauksmes. Aucē un tās apkārtnē daudzās privātmājās ir ierīkoti Kolton apkures katli, un cilvēki ir apmierināti. 

 

Ar 16 kilovatu Pell Duox apkures katlu apkurinu privātmāju, varu kurināt ar granulām vai ar malku. Visvairāk patīk tas, ka ar šo apkures katlu saimniekam pašam gandrīz nekas nav jādara – reizi divās, trijās dienās jāpieber granulas un reižu pa reizei granulu katls jāiztīra, taču to izdarīt  ir ļoti vienkārši.

Man ir svarīgi, ka granulu katls – tā automātika un viss pārējais darbojas nevainojami. Šim katlam ne reizi nav bijis jāsauc meistars.

Ja man kādreiz rodas kāds jautājums, uzņēmums Smart Katli nodrošina arī servisu, tā darbinieki perfekti pārzina granulu katlus un ļoti skaidri atbild uz visiem maniem jautājumiem. Esmu apmierināts ar šo granulu katlu, iesaku to arī citiem.

Pēteris Dombrovskis

Ieberu granulas un par katlu vairs nedomāju.

200 m2 privātmājai uzstādīju 25 kilovatu Pell Duox kombinēto  malkas apkures katlu. Tas ir  ļoti ērts un   darbojas perfekti - automātiskā režīmā. Granulu katls pats ieslēdzas un izslēdzas. Izmantoju arī iespēju to vadīt attālināti no mobilā telefona, un arī tad nav bijis nekādu problēmu. Vienīgais, kas man pašam jādara, jāpieber granulas un apmēram reizi divās nedēļās jāiztīra kurtuve un deglis. Tas aizņem aptuveni 20 minūtes, un tas ir nieks.

Katlu kurinu gan ar granulām, gan malku, man tas ir ļoti ērti. Granulu katlam tiek nodrošināts serviss, Smart Katli veic apkalpošanu, remontu u.c. Man gan līdz šim nav bijis nepieciešams izmantot servisa pakalpojumus, jo ar apkures  katlu nav bijušas nekādas problēmas.

Jānis Tukulis

bottom of page