top of page

Katli

[www.smartkatli.lv][208]katli-boxer.png
Katla BOXER konstrukcija pielāgota augšējai un apakšējai kurināmā sadedzināšanai.
[www.smartkatli.lv][638]katli-duox.png
Katls DUOX ir konstrukcija ar divām sadegšanas kamerām.
[www.smartkatli.lv][859]Ecomatix.PNG
ECO MATIX ogļu apkures katls automātiski darbosies vairākas diennaktis. Sertifikāts apliecina
ekoloģiskumu un augstu lietderību.
[www.smartkatli.lv][970]apkures-katli-ma
Katls MASTER ir konstrukcija ar vertikālu ūdens plauktu izvietojumu
[www.smartkatli.lv][60]apkures-katli-mat
MATIX ir katls diennakts darbam, apgādāts ar bunkuru un automātiskās kurināmā padeves iekārtu.
[www.smartkatli.lv][961]apkures-katli-Ma
MATIX ar jaudu no 75 līdz 200 kW – tas ir katls, kas sametināts no 8 mm biezas sertificētas tērauda loksnes.
[www.smartkatli.lv][483]Max600.PNG
MATIX MAX 250-600 ogļu apkures katls - piemērots lielām ēkām. Ērta lietošana, augsta efektivitāte, vides standartiem atbilstoša darbība.
[www.smartkatli.lv][968]Smoker.PNG
Katla SMOKER priekšrocība ir tā funkcionalitāte. Katls domāts kurināšanai ar cieto kurināmo.
[www.smartkatli.lv][489]Trot.PNG
Katls TROT domāts kurināmā apakšējai dedzināšanai (optimāli apakšējai un augšējai).
[www.smartkatli.lv][991]trotex.PNG
TROTEX apkures katls kurināšanai ar koksni, kā arī oglēm. Īpaši piemērots ērtai ikdienas lietošanai, ilgmūžīgs, ar augstu lietderību
[www.smartkatli.lv][623]PellDuox.PNG
Granulu katls PELL DUOX –
ar mūsdienīgu automātiku, augstu lietderību un vairāku diennakšu darbību automātiskā režīmā.
[www.smartkatli.lv][710]PellMax.PNG
GRANULU KATLS PELL MAX - ar inovatīvu siltummaini īpaši augstu lietderību un pašattīrīšanās funkciju.
[www.smartkatli.lv][548]Unix.PNG
Cietā kurināmā apkures katls UNIX strādā ar augstu lietderību, nodrošinot centrālapkuri un karsto ūdeni.
Boxer

Boxer

Katla BOXER konstrukcija pielāgota augšējai un apakšējai kurināmā sadedzināšanai, kā rezultātā katls visoptimālāk sadedzina sijātā sortimenta akmeņogles, kā arī ogļu un ogļu smalkumu maisījumu, malku un malkas atkritumus. BOXER aprīkots ar elektronisko temperatūras regulētāju un pieplūdes gaisa padeves ventilatoru, kas uztur katlā temperatūru uzdotajā līmenī, kā arī regulē CA cirkulācijas sūkņa un karstā ūdens sūkņa darbību. Turklāt katlu var pielāgot darbam ar velkmes regulētāju. Darbības laiks pēc vienas padeves ir no 6 līdz 16 stundām. BOXER ir apgādāts ar ūdens ārdiem, tam ir vertikāls kameras izvietojums, kamera ir papildus sadalīta ar papildus ūdens paneļiem, kā arī ir vairākpunktu gaislaides sistēma, kas nodrošina augstu ražīgumu un zemu sadegšanas produktu emisiju, kas apstiprināts pētījumos.
Boxer-apkures-katli.png

Raksturojums

 • Korpuss, atkarībā no katla jaudas, izgatavots no 6 līdz 8 mm biezuma sertificēta tērauda loksnes.

 • Vadības pults ar algoritmu PID (sadegšanas produktu temperatūras adapters), kas vada CA sūkni un otru sadzīves karstā ūdens sūkni.

 • Augšējā un apakšējā sadegšana.

 • Ergonomiska iekraušana.

 • Optimāla ārdu tīrīšana.

 • Nodilumizturīgas durvju slēdzenes.

 • Korpuss izveidots no štancēta tērauda.

Duox

Katls DUOX ir konstrukcija ar divām sadegšanas kamerām (kurtuvēm): apakšējā – ar automātisku retortes degli no karstumizturīga čuguna, augšējā – ar stacionārām ārdu restēm, kurām ir ūdens dzesēšana. Katla vērtība ir plašā kurināšanas kamera, kas dod iespēju sekmīgi dedzināt malkas vai ogļu veida cieto kurināmo. Svarīga katla īpašība ir tā cietais korpuss, ērta pieeja katla tīrīšanai (no priekšpuses) un mazākas prasības dūmvadu vilkmei. Katls atbilstoši standartiem apgādāts ar paplašinātu un apkalpošanā ērtu katla vadības sistēmu, kā arī ar četriem apkures sistēmas sūkņiem (CA sūknis, sadzīves karstā ūdens sūknis, grīdas apsildīšanas sūknis un cirkulācijas sūknis).
Duox-apkures-katli_430.png

Raksturojums

 • Katla korpuss izgatavots no 6 mm biezas sertificēta tērauda loksnes.

 • Mūsdienīga vadības pults ar intuitīvu izvēlni, kas pārvalda katlu un četrus sūkņus.

 • Kurtuves papildkamera un papildus ūdens ārdi, izgatavots no katla bezšuves caurules.

 • Vācu firmu oriģinālie montāžas mezgli,  2,5 mm biezas tērauda plāksnes bunkurs.

 • Uz leju vai uz augšu orientēts dūmrovis.

 • Ar caurštancēšanu pastiprinātas durvis.

 • Nodilumizturīgas durvju slēdzenes.

Duox

Eco Matix

Apkures katlam ir ietilpīga tvertne un automātiska kurināmā padeve, kas nodrošina katla darbību automātiskā režīmā līdz pat vairākām diennaktīm. Apkures katls ir paredzēts dažādas frakcijas 5 līdz 25 mm ogļu kurināšanai. Efektīvākam kurināšanas procesam apkures katls ir aprīkots ar ventilatoru un īpaši izstrādātu kurtuvi. Tam pateicoties, katlam ir zemas emisijas un tiek sasniegts ļoti augsts lietderības koeficients no 90,9–95%. Apkures katlam darbībai ir veikti īpaši pētījumi, un iegūts IChPW vides sertifikāts, kas pierāda gan tā lietderību, gan videi nekaitīgo darbību. Apkures katlam īpaša priekšrocība ir lamelāras konstrukcijas siltummainis, kā arī mehānisms vertikālo ūdens kameru tīrīšanai, kas nodrošina siltummaiņa pašattīrīšanos. Kā arī siltummainis veic dūmgāzu turbulatora funkciju. Apkures katls ir aprīkots ar daudzfunkcionālu regulatoru, kas kontrolē ūdens temperatūru katlā, kurināmā padevi, ventilatora, maisīšanas vārsta un sūkņu piedziņas darbību. Apkures katla kurtuve ir izklāta ar keramikas plāksnēm, kas nodrošina optimālu degšanas procesu. Īpaša priekšrocība - apkures sezonā apkures katls (bez dzesēšanas) var strādāt nepārtrauktā režīmā. Izmantojot inovatīvu automātiku, granulu katlu var izmantot arī vasarā siltā ūdens sagatavošanai. Apkures katlu ir iespējams aprīkot ar dažādiem telpu termostatiem, komunikācijas moduļiem, internetu, GSM.
EcoMatixkatls.png
Eco Matix

Ekonox

Katls ir domāts darbam ar cieto kurināmo: oglēm, ogļu smalkumu maisījumu, malku un malkas atkritumiem. Ērta lūka kurināmā iebēršanai, lielas durvis iekraušanai, kā arī kurināšanas kamera – tas ir ērti lielu malkas kluču dedzināšanai. Katli ražošanā ir pielāgoti mijiedarbībai ar velkmes regulatoru (tādējādi neprasa elektroenerģijas patēriņu), ventilācijas iekārtu, kas elektroniski vada degšanas procesu. Katla konstrukcija sastāv no optimālā leņķī izvietotu ūdens plauktu savienojumiem, dūmvadu caurulēm, kur cirkulē sadegšanas produkti, kā arī no katla caurulēm izveidotiem ūdens ārdiem.
Ekonox.png

Raksturojums

 • Korpuss pilnībā izgatavots no sertificēta 6 mm biezuma tērauda, izmantojot maksimālu izliekumu skaitu, kas ļauj ierobežot metināto savienojumu daudzumu, samazinot spraugu veidošanās risku.

 • Liela sadegšanas kamera, ergonomiska ielādes lūka.

 • Ērta piekļuve siltummainim, kas atvieglo tīrīšanu.

 • Optimāla konstrukcija. 

 • Nodilumizturīgas durvju slēdzenes.

Ekonox

Master

Katls MASTER ir konstrukcija ar vertikālu ūdens plauktu izvietojumu, kas ir galvenais siltummainītāja elements. Šāda tipa risinājuma galvenā iezīme ir kompaktā konstrukcija, ērta pieeja katla tīrīšanai (no priekšpuses) un vienlaicīgi mazākas prasības dūmvada šķērsgriezumam. Katls piemērots akmeņogļu, ogļu un ogļu smalkumu maisījuma un ogļu maisījuma dedzināšanai ar iekuri augšpusē. Katla raksturīgākā iezīme ir plašā kurināšanas kamera, kas ļauj sekmīgi dedzināt garmēra kurināmā veidus, kā arī dažādu veidu malku.
Master_265.png

Raksturojums

 • Korpuss, atkarībā no katla jaudas, izgatavots no 6 līdz 8 mm biezuma sertificēta tērauda loksnes.

 • Vadības pults ar algoritmu PID (sadegšanas produktu temperatūras adapters), kas vada CA sūkni un otru sadzīves karstā ūdens sūkni.

 • Liela kurināšanas kamera, ergonomiska iekraušanas lūka.

 • Ērta piekļuve siltummainītājam, kas atvieglo tīrīšanu.

 • Nodilumizturīgas durvju slēdzenes.

 • Korpuss izveidots no štancēta tērauda.

 • Optimāla ārdu tīrīšana.

Master

Matix

MATIX ir katls diennakts darbam, apgādāts ar bunkuru un automātiskās kurināmā padeves iekārtu. 5–25 mm frakcijas ogles „graudi” tiek sadedzināti retortes kurtuvē ar iedarbinātu pieplūdes ventilatoru. Augstā temperatūra čuguna kurtuvē ļauj iegūt bezdūmu sadegšanu, zemu emisiju un augstu ražīgumu 87–89% līmenī. Vadības pults kontrolē ūdens temperatūru katlā un regulē padeves mehānisma, gaislaides un sūkņu darbību, kā arī var mijiedarboties ar istabas termostatu. Būtiska katla vērtība ir papildus ārdu čuguna kurtuves esamība. Tas ļauj katlam strādāt avārijas situācijās, kā arī periodiski kurināt ar malku un citiem kurināmā veidiem. MATIX var strādāt nepārtraukti visas apkures sezonas garumā. Automātika ļauj uzsildīt sadzīves karsto ūdeni arī vasaras sezonā. Katlam ir ekoloģijas sertifikāts ICHPW (ogļu ķīmiskās pārstrādes institūts), ko apstiprina ICHPW veiktie pētījumi. Viena kurināmā ielādēšanas reize dod katlam iespēju vairākas dienas darboties bez apkalpošanas.
Matix.png

Raksturojums

 • Mūsdienīga vadības pults ar intuitīvu izvēlni, kas pārvalda katlu un četrus sūkņus.

 • Kurtuves papildkamera, kas dod iespēju kurināt ar malku, oglēm un atkritumiem.

 • Vācu firmu oriģinālie montāžas mezgli 2,5 mm biezas tērauda plāksnes bunkurs.

 • Ar caurštancēšanu pastiprinātas durvis.

 • Nodilumizturīgas durvju slēdzenes.

Matix

Matix Max

MATIX ar jaudu no 75 līdz 200 kW – tas ir katls, kas sametināts no 8 mm biezas sertificētas tērauda loksnes. Šī tipa katlu līnijas īpatnība ir sadegšanas kameras konstrukcija. Dūmvadu cauruļu trīsstūra forma virs kurtuves – tas ir vienīgais katlos izmantojamais šāda tipa risinājums. Šāda konstrukcija ļauj iegūt lielāku kopējo siltumu saņemošās virsmas platību, neraugoties uz katla nelielajiem gabarītiem. Dūmvadu cauruļu vertikālais novietojums turklāt ierobežo putekļu nosēšanos un vienlaicīgi izsauc liesmas sadalīšanos tās efektīvākai izmantošanai aizmugures kamerās. Sadegšanas kameras konstrukcija pielāgota arī čuguna ārdu uzstādīšanai, kas ļauj katlu viegli pārkārtot tradicionālajai kurināšanai ar oglēm vai malku. Būtiska katla vērtība ir sadegšanas kamera, kas pirmajā sadegšanas etapā neļauj liesmai apdzist, kas savukārt ļauj labāk izdegt ogļu oksīdiem – tas pozitīvi ietekmē katla darba efektivitāti un ekoloģiju.
Matix_Max_151.png

Raksturojums

 • Korpuss izgatavots no 8 mm biezas sertificēta tērauda loksnes.

 • Mūsdienīga vadības pults ar intuitīvu izvēlni, kas pārvalda katlu un četrus sūkņus 2,5 mm biezas tērauda plāksnes bunkurs.

 • Vācu firmu oriģinālie montāžas mezgli.

 • Ar caurštancēšanu pastiprinātas durvis.

 • Nodilumizturīgas durvju slēdzenes.

 • Ērta piekļuve siltummainītāja tīrīšanai.

Matix Max

Matix Max 250-600

Apkures katls ir izstrādāts no 8 mm bieza, sertificēta tērauda, tas ir ar retortu degli. Paredzēts kurināšanai ar 5-28 mm oglēm. Katla konstrukcija ir izstrādāta no taisnstūra paneļiem, kas izvietoti vertikāli un paralēli viens otram. Šāds dizains padara apkures katlu īpaši kompaktu un ar lielu virsmas laukumu. Apkures katla deglis ir aprīkots ar elektronisku vadību un mūsdienīgu izvēlnes sistēmu, kas ļauj kontrolēt iekārtas un sūkņu darbību. Katls ir aprīkots ar kanāliem sekundārā gaisa padevei, kas uzlabo degšanas kvalitāti un nodrošina augstu efektivitāti. Apkures katls ir piemērots lielu ēku, piemēram, skolu, rūpnīcu, viesnīcu, viesu namu u.c. apkurei.
Matixmax600katls.png
Matix Max 600

Smoker

Katla SMOKER priekšrocība ir tā funkcionalitāte. Katls domāts kurināšanai ar šādiem cietā kurināmā veidiem: ogļu drupatas, ogļu smalkumi, ogļu smalkumu maisījums, kā arī lielgabarīta malka. Sadegšanas procesu kontrolē mikroprocesoru regulētājs, kas mijiedarbībā ar ventilatoru uztur lietotāja uzdoto temperatūru un vada sūkņa darbību. Inovatīvs katla konstrukcijas risinājums ir noslīpināta iebēršanas lūka, kas atvieglo kurināmā ielādēšanu. Lielākā siltumuztverošo elementu daļa izvietota vertikāli, kas uzlabo katla enerģētiskās īpašības, bet putekļi un sodrēji var brīvi nosēsties nogulsnētavā. Turklāt katlu iespējams piemērot darbam ar vilkmes regulatoru. Oriģināls risinājums ir dūmvadu caurules virs kurtuves, kas uztver siltuma pārpalikumus un sadala liesmu tās efektīvākai izmantošanai siltumapmaiņas katla aizmugures daļā. Darbības ilgums starp kurināmā iekraušanu ir no 12 līdz 24 stundām atkarībā no mājas siltumizolācijas un āra temperatūras. Šī tipa katlu nominālā jauda ir diapazonā no 18 kW līdz 33 kW (1,5 m2–3,0 m2), garantijas laiks šī tipa katliem ir 3 gadi.
Smoker_227.png

Raksturojums

 • Vadības pults ar algoritmu PID (degšanas produktu temperatūras adapters), centrālās apkures (CA) vadības sūknis un otrs sūknis sadzīves karstajam ūdenim.

 • Liela sadegšanas kamera, ergonomiska iekraušanas lūka.

 • Nodilumizturīgas durvju slēdzenes.

 • Optimāla ārdu tīrīšana.

 • Korpuss izveidots no štancēta tērauda.

Smoker

Trot

Katla TROT konstrukcija raksturīga ar to, ka šis katls domāts kurināmā apakšējai dedzināšanai (apakšējai un augšējai). Atsevišķi katla elementi izgatavoti no 6 mm–8 mm–10 mm bieza lokšņu tērauda, ņemot vērā organisko vielu agresīvo iedarbību. Katla siltummainītājs sastāv no vertikāliem paneļiem, bet tieši virs kurtuves uzstādīts bunkurs un papildu durvis. Katls TROT domāts biomasas dedzināšanai (zāģu skaidas, šķelda, briketes, koksnes atkritumi). Gadījumā, ja šādu kurināmā veidu nav, var kurināt ar akmeņoglēm, pirms tam demontējot ielādes bunkuru. Konstanta sadegšana pie pilnas biomasas ielādes ir 5 līdz 10 stundas.
Trot_725.png

Raksturojums

 • Katla kurtuve izgatavota no 10 mm biezas sertificēta tērauda loksnes.

 • Vadības pults ar algoritmu PID (sadegšanas produktu temperatūras adapters), kas vada CA sūkni un otru sadzīves karstā ūdens sūkni.

 • Liela kurtuves kamera un bunkurs, kas atļauj ielādēt lielu zāģu skaidu daudzumu.

 • Ērta piekļuve siltummainītājam, kas atvieglo tīrīšanu.

 • Nodilumizturīgas durvju slēdzenes.

 • Korpuss izveidots no štancēta tērauda.

Trotex

TROTEX apkures katls ir paredzēts kurināšanai ar biomasu – zāģskaidām, šķeldu, briketēm, koksnes atkritumiem. Taču, atvienojot tvertni, to var kurināt arī ar oglēm. Apkures katlam ir pārdomāts risinājums, lai tā durtiņas būtu ērti atveramas, kā arī apkures iekārtai ir parocīga un plaša kurināmā iekraušanas lūka, lai apkures katlu varētu ērti kurināti arī ar salīdzinoši lielāka izmēra kurināmo. Apkures katls ir pārdomāts, lai kurināšana būtu ar īpaši augstu lietderību, tādēļ degšanas process tiek veikts apkures katla lejas daļā. Siltummainis ir izstrādāts no vertikāliem paneļiem, savukārt tvertne uzstādīta tieši virs kurtuves. Kurtuvē ir trapecveida čuguna režģis, keramikas odere, aerācijas lūkas, lai nodrošinātu maksimāli efektīvu kurināšanas procesu. Apkures katla konstrukcijai ir izmantotas 6 - 10mm biezas metāla loksnes, tās ir paredzētas katla konstrukcijas aizsardzībai pret bioloģiski aktīvo vielu agresīvu iedarbību. Tam pateicoties, apkures katls ir īpaši ilgmūžīgs.
Trotexkatls.png
Trot
Trotex

Pell Duox

PELL DOX granulu katls (tā deglis) ir aprīkots ar modernāko automātiku. Apkures katlam ir pašaizdedzes mehānisms, kā arī degļa pašattīrīšanās funkcija, tādēļ apkures iekārtai ir jāveic minimāla apkope. Granulu katlam ir ļoti ietilpīga - vairāk kā 300 litru granulu tvertne, tam var pievienot TS.O, GVS sūkņus, kā arī divus papildus sūkņus. Granulu katls ir izgatavots no sertificēta 6 mm tērauda, kā arī tam ir kurtuve, kas aprīkota ar čuguna režģi. Tas ļauj pilnvērtīgi sadedzināt granulas, nodrošinot kurināšanas procesu ar īpaši augstu liederības koeficientu.
Pellduox.png
Pell Duox

Pell Max

PELL MAX granulu katls ir aprīkots ar modernāko automātiku. Priekšrocība, kas nodrošina īpaši augstu granulu katla lietderību, ir lamerālas konstrukcijas siltummainis. Tam ir pašattīrīšanās funkcija, kā arī siltummainis darbojas kā izplūdes gāzu turbulators. Granulu katla korpuss ir izstrādāts no 6 mm bieza sertificēta tērauda. Apkures katlam ir karstumizturīgs tērauda deglis ar kustīgu retortu režģi, kas ieslēdzas katla darbības laikā un nodrošina apkures iekārtas pašattīrīšanos. Kā arī apkures iekārtai ir krāsns režģis, kas nodrošina maksimāli efektīvu granulu sadedzināšanu. Granulu katlam ir iespējams pievienot TS.O, GVS sūkni, kā arī grīdas un cirkulācijas sūkni.
Pellmax.png
Pell Max
Unix

Unix

UNIX apkures katls ir izstrādāts no tērauda, paredzēts kurināšanai ar oglēm, smalkas frakcijas oglēm, koku un koksnes atkritumiem. Katls ir paredzēts centrālapkures nodrošināšanai un karstā ūdens sagatavošanai. Tas ir funkcionāls un ērti ekspluatējams, jo apkures katlam ir lielas durvis un ietilpīga kurtuve, tādēļ var kurināt arī ar lielāka izmēra kurināmo, piemēram, šķeldu. Siltummaiņa centrālais elements ir horizontāli izvietoti ūdens kanāli, iegrimes regulators (pateicoties tam nav nepieciešams izmantot elektroenerģiju) kā arī ventilatori, kas automātiskā režīmā nodrošina efektīvu degšanas procesu.
Unixshema.png
bottom of page