top of page

Katlu priekšrocības

Garantijas

Katlus ražo no sertificēta strukturētā P265GH markas tērauda, kā arī no 6–10 mm bieza strukturētā tērauda S235JR, ko izgatavo Arcelor Mittal Poland АО un U.S. Sttel Košice ООО metālliešanas rūpnīcas Krakovas filiālē.

Apkalpošanas ērtums

Inovatīvs, mūsdienīgs, estētisks dizains, izpildījuma precizitāte un katlu apkalpošanas ērtums. Korpuss izgatavots no cinkotas tērauda loksnes, kas krāsota ar karstās krāsošanas metodi, izturībai pastiprināta ar caurštancēšanu, kā arī perforēta vadības sistēmas dzesēšanai.

Patīkama vadība

Lietotājam patīkama vadības sistēmas apkalpošana (grafiskie displeji, intuitīvā izvēlne ar aprakstītām funkcijām). Iespēja katlos ar padeves mehānismu vadīt četras apkures sistēmas (centrālās apkures sūknis, boilera sūknis, grīdas apsildīšanas sūknis, cirkulācijas sūknis) un divas tradicionālajos katlos (CA sūknis un boilera sūknis). Iespēja pieslēgt istabas termostatu un telpas temperatūras regulēšanu.

Papildiespējas

Visiem katliem ar padeves mehānismu un jaudu līdz 200 kW papildus ir ārdu kurtuve: stacionārie ūdens ārdi vai nomaināmie ārdi.

Durvju atvēršanas virziens

Iespēja mainīt durvju atvēršanas virzienu (atvēršana uz kreiso vai uz labo pusi), izmantojot universālo slēdzeni un viras, bet speciāli projektēta durvju aizvēršanas sistēma „easy clamp” („vieglā skava”) atvieglo to aizvēršanu un aizsargā no negaidītas atvēršanās katla darbības laikā.

Regulējamās viras

Regulējamās viras un slēdzenes ļauj regulēt durvju stāvokli pēc blīves deformācijas, lai saglabātu apkures kameras hermētiskumu.

Pārbaudītie materiāli

Katlos izmantotie pārbaudītie materiāli un oriģinālie montāžas mezgli garantē ilgstošu ekspluatācijas periodu un darbību bez avārijām.

Kvalitāte

Enerģētiskie un ekoloģiskie sertifikāti apliecina katlu kvalitāti, ražību un drošību.

Ekonomija

Visi beramie katli ir apgādāti ar vadības sistēmu ar algoritmu ZPID, ko atbalsta izplūdes gāzu adapters. Šāda tipa vadība ir balstīta uz izplūdes gāzu izplūdes temperatūras kontroli (uzturot to pastāvīgā līmenī), kā arī uz pastāvīgas katla temperatūras uzturēšanu. Izmantojot šādu vadības tipu, mēs ekonomējam ap 13% kurināmā, bet ūdens temperatūra izejā ir ļoti stabila, kas ietekmē katla darbspējas ilglaicīgumu. Vadības pultis, kas apgādātas ar ZPID adapteri, neprasa sarežģītu apkalpošanu.

Siltuma zudumu minimizēšana

Durvis ir izolētas ar speciālu minerālvates blīvi ar zemu siltumvadāmības koeficientu, lai nodrošinātu siltuma zudumu pazemināšanos un minimizētu durvju virsmas temperatūru. 

Aizsardzība

Durvis stiprinātas ar caurštancēšanu, lai palielinātu noturību pret termisko deformāciju. 

Durvis ir izolētas ar speciālu minerālvates blīvi ar zemu siltumvadāmības koeficientu, lai nodrošinātu siltuma zudumu pazemināšanos un minimizētu durvju virsmas temperatūru. 

Kurtuves vertikālās restes aizsargā pret degošu ogļu negaidītu izkrišanu no katla.

Viegli

Krāsns kruķis ārdiem beramajos katlos domāts kurtuves tīrīšanas atvieglošanai.

Bunkura vāks katlos ar karbonizēšanas sistēmu apgādāts ar gāzes amortizatoru, kas atvieglo tā pacelšanu un atbalstīšanu.

Gliemeža galējā daļa saliekta naga veidā, un tas atvieglo kurināmā izgrābšanu no caurules līkuma saliektās daļas, un to aizsargā patents № 201027.

Katla plakanais pamats, kas atvieglo katla uzstādīšanu nepieciešamajā vietā.

bottom of page